22. října 2014

Školní kútik


Od 1. září máme doma prvňáčka! A nejenom Esterce začaly školní povinnosti. Poslední týden v srpnu, když byla Esťulka na Waldorfském táboře, jsem ji uchystala překvapení...nový školní kútik.
Ze školy jsem si při vyřazování starých věcí z kabinetu donesla nějaké retro školní pomůcky, což jsem hnedle použila jako parádní dekorace (eště spoustu nástěnných obrazů mám ve sklepě, hále kam se všemi;o)?). Psací stůl, jenž je luxusně bytelné, jsem zakoupila na aukru. Eště mě čekají natřít staré šuplíky, které půjdou na zeď jako police;o). Mašinku jsem použila iba jednou, když jsem učmanila FG podsedák na židli. A páč u nás doma těžce letí anglický seriál Charlie and Lola, tož jsem Esterce pro radost učmanila stojan na fixy alá Charlie and Lola ze staré dózy od čokolády. No a v té době vznikla má nová vášeň...sběr starých školních fotografií;-D. Peknučký den vinšuji Mimoska.

6 komentářů:

 1. Ahoj Míšo, parádní školní koutek. Nástěné obrazy ještě pamatuji ze školy, měly své kouzlo. Jsi šikulka, takový koutek bych si i já přála.
  Měj se, Jitka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Valenpanštus milostivá, uctivé poděkování za komentíkové pohlazení:o)! Jo vyslala jsem do vesmíru přání o školní nástěnné obrazy a on se haluzově dělal ordnung ve škole;-D. Eště bych si přála nějakou tu abecedu či mapu;-P. Maj sa fanfárově, bosk Míša!

   Vymazat
 2. Míšo, krásný pokojíček!!!! Líbí se mi to - všechno :))) Obdivovala jsem tvoje fotky i na MMB, jsem ráda, že jsem objevila i blog. Měj se krásně, hezký podzim. Renata

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Reni, móóóc Ti děkuji za slova laskavá, jenž jsi mi tu zanechala:o)! Velice mě těší, že se Ti u mě na blogu líbí;-D. La vďaka. Cirkusové podzimní skotačení vinšuji, páčko Míša.

   Vymazat
  2. Míšo, to je moc krásný! brala bych to hned taky, takový krásný koutek studijní. :) měj se pěkně :)

   Vymazat
  3. Míšo, to je moc krásný! brala bych to hned taky, takový krásný koutek studijní. :) měj se pěkně :)

   Vymazat