15. května 2014

Vzkříšení:o)
Není možná!?...A co jako;o)? Tož za prvé, že ten čas sviští takovou závratnou rychlostí a huž to budou dva roky ááá za druhé, že jsem dneska endlich dočmanila svého velkého kostlivce, kluka dvouročního:-D! Boha jeho nevěřím vlastním očím, běhún (velký toť projekt) jest hotov. Fanfáry mi znějí v uších: "Ááááleluja"...no bylo načase probudit k životu jednoho záhrobníka;=)!!! S vykopáváním z celého sérdce děkuji mé milé přítelkyni Marťáskovi:-*!

32 komentářů:

 1. Úžasné !!! Moc povedený kostlivec !!! Krásné látky, nádherná kombinace a proužek na okraji nemá chybu. Moc mu to u vás doma sluší .
  Hezký večer, Jitka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Jity, děkuji ti převelice za zanechání slov laskavých! Červenou a modrou opraudu můžu, ta se snáď nikdy neomrzí;o). Prímový víkend vinšuji, Míša.

   Vymazat
 2. Mimosko, toť boží kostlivec !!!!! Provolávám Áááááálelujá !!! Marki

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marki zlatá moja, posílám děkovné pozdrav ze záhrobí;-D! Mi

   Vymazat
 3. Tak takového kostlivce bych brala - moc se povedl. Hezky večer přeje Věra z FM.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hojky Věrko, pravda včilka huž dělá kostliveček radost, předtím mě ve snech strašil nedodělán ve skříni;-D. La vďaka peknučce za návštěvu! Páčko Míša

   Vymazat
 4. Jóóóva, je to fešák! Tak teď šup, šup na polštářky a pak se zas můžeš nějakej ten rok povalovat v knížkách a kochat se tou krásou kolem sebe;) Mimochodem se vzdávám veškerých mě připsaných zásluh na výkopných pracích, byla jsem jen za čumila...Bosk drahá Mimoško,M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Drahá moja, snáď bude o víkendu chvilka a něco plánovaného eště spichnu. Ty polštáriky by se šikly. Ináč mnohokráte Ti děkuji za komentíkové pohlazení, od Tebe hřeje! A zásluhu máš velikou, pomohla jsi mi toho kostlivce dorazit;o)))! Boskávam a bérzy dovi, Mi.

   Vymazat
 5. Jó Míšo,je to tak ......čas letí,tenhle kousek byl mým úúúplně prvním stolním,jež jsem kdy díky Ivance ušila....a protože byl první,mám ho tuze moc ráda:-)Tobě se hodně zadařilo,je krásný:-)
  Hezký víkend,Jitka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdrowim Jity, jojo byl to můj první velký patchworkový počin...ovšem se mi to nějak natáhlo;-P. Věřím, že ten Tvůj ubrus dělá u vás doma velkou parádu! Slova děkovná za komentíkové zastaveníčko. Kouzelné dny víkendové, Mi:o)

   Vymazat
 6. Mišul, běhoun je boží, nádherná kombinace látek. A koupelnová sestava je také super:) Krásně ti všechno kvete pod rukama. Pa pa Majda

  OdpovědětVymazat
 7. To je dobře, žes ho dočmanila, je krásný! A pssst, já mám i starší kostlivce ;-)

  OdpovědětVymazat
 8. Those are actions, services, content company and transmitted device.
  You would and need the services of a good smartphone application development company for your endeavor.
  The goal is to place your bet on the next possible
  outcome of the ball after spinning.

  Also visit my web-site :: csr classic unlimited gold

  OdpovědětVymazat
 9. moc se povedl. stálo za to ho dodělat.

  OdpovědětVymazat
 10. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 11. Here are best ppd sites of 2019. You can use these sites to earn money from home. we have provided best pay per download websites
  with
  updrives
  https://updrives.com/blog
  updrives

  OdpovědětVymazat
 12. JobsAlertPakistan. Find The New And Latest Govt Jobs In Pakistan Today. Jobs In Faisalabad, Jobs In Karachi, Jobs In Lahore, Jobs In Rawalpindi, Jobs In ...click here this link.
  jobs alert pakistan
  jobsalertpakistan

  OdpovědětVymazat